«Просто не відчиняти двері», - що радять українцям на Херсонщині у зв'язку з псевдореферендумом

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2022, 11:14
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2022, 11:14

Сьогодні окупанти можуть почати ходити будинками, «наполегливо пропонуючи» проголосувати.

Про це заявив заступник голови облради Херсонщини Юрій Соболевський, передає херсонській незщалежний сайт Мост

“Найкращий спосіб уникнути цього – просто не відчиняти двері. У ці дні виламувати двері й вламуватись у житла вони не повинні – це буде перебір. Якщо ви все ж таки відчинили двері цим «гостям», говорить заступник голови облради, у жодному разі не беріть бюлетені та не заповнюйте їх. “Найкращим вашим обґрунтуванням відмови буде – «я не хочу потім сидіти у в’язниці». Це шоу жодних юридичних наслідків ні для України, ні для міжнародної спільноти не несе, але у тих, хто взяв участь у референдумі, можуть бути потім юридичні проблеми”, – зауважує Юрій Соболевський.

Нагадаємо сьогодні російські окупанти проводять псевдореферендуми в окупованих раойнах Херсонької, Запорожської областях та в так званих "ЛНР" та "ДНР".

Раніше голова херсонській обласній админістрації Ярослав Янушевич повідомив, що росіяни завезли в область політтехнологів і пропагандистів, щоб максимально легітимізувати процес проведення "референдуму". Російські окупанти планують намалювати явку близько 70% виборців, з яких близько 75% нібито проголосують "за".

Нагадаємо, Кримськотатарський Ресурсний Центр закликав жителів Херсонщини не брати участь у псевдореферендумі окупантів.