Процедурних механізмів для притягнення до відповідальності немає - Гончаренко про висловлювання депутата Шевченка щодо окупації Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
05 Жовтня 2021, 17:28
Ліна Тимошина
05 Жовтня 2021, 17:28

Висловлювання народного депутата Євгена Шевченка щодо виправдання окупації Криму є неприйнятними. Про це в коментарі Qirim news сказав народний депутат України від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.


"Я реагував на ефірі, і єдиний, хто там підняв тему, що це є абсолютно неприйнятно. Але це питання до кого тепер? Це "Слуги народу" привели таких депутатів. Він зараз не рахується членом фракції, але ж зараз голосує і за зняття Разумкова, і всі інші важливі питання. Це член фракції "Слуга народу", і хай вони розбираються всередині, кого вони висували, людей, які розповідають, що в Криму був "референдум", - сказав Гончаренко.


Утім, за його словами, процедурних механізмів для притягнення Шевченка до відповідальності нині немає.


"Я подавав законопроект"про образу України, гідності держави, Збройних сил України" з кримінальним покаранням. На жаль, мій законопроект не голосується. Якщо б він був проголосований, то можна було би просто заводити кримінальну справу і людину судити. Це було би найкраще", - наголосив депутат.


На запитання, чи ініціюватиме він у парламенті реагування на висловлювання колеги, Гончаренко зазначив, що таких механізмів немає.


"Що ініціювати? Немає ніяких процедурних механізмів", - додав він.


Як повідомляли Qirim news, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до Верховної Ради із закликом відреагувати на публічне виправдання депутатом Євгеном Шевченком окупації РФ Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Євген Шевченко під час ефіру програми «Чергові по країні» на телеканалі «Україна 24» поставив під сумнів російську окупацію Криму.