Проти Олега Приходька фабрикують нову справу, - донька політв'язня

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Травня 2023, 16:48
Олег Приходько. Фото: «Кримська солідарність»
Ліна Тимошина
29 Травня 2023, 16:48

Проти засудженого на 5 років політв'язня, кримчанина Олега Приходька фабрикують нову справу. Наразі він залишився без адвоката, тож рідні не знають, де утримується Приходько після останнього етапування з ФКУ Т-2 міста Володимира.

Про це повідомила донька бранця Кремля Наталя Приходько, повідомляє Об'єднання родичів політв'язнів Кремля.

Коли ми з мамою в січні приїхали до Володимира на побачення, нас не пустили. Сказали в колонії, що потрібен дозвіл слідчого, оскільки проти батька порушено нову кримінальну справу. Слідчий ФСБ протягом дня обіцяв дати дозвіл на побачення, але дав його ввечері. Це була п’ятниця, ми не змогли скористатися ним і поїхали додому, — сказала Наталя Приходько.

Також вона додала, що батько востаннє телефонував додому з чужого телефону, перебуваючи у слідчому ізоляторі Краснодара. За її словами, через відсутність адвоката родина не знає про місцеперебування українського активіста. Невідомі й причини порушення нової кримінальної справи проти нього. На те, щоб найняти адвоката, сім’я не має коштів.

Зазначається, що останній адвокат Сергій Легостов повідомив, що більше не представляє інтереси Приходька і не володіє інформацією про його місцеперебування.

Як повідомляли QIRIM.News, кримчанин Олег Приходько потребує юридичної допомоги.

Нагадаємо, раніше Ворошиловський райсуд Ростова-на-Дону збільшив термін ув'язнення для активіста Олега Приходька, визнавши його винним у неповазі до суду.

Як повідомляли QIRIM.News, Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин.

У березні 2021 року Південний окружний військовий суд виніс йому вирок — 5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Він відбуває покарання у Володимирському «централі», який має славу місця тортур ув’язнених.

Як повідомляли QIRIM.News 19 лютого 2022 року, кримчанина Олега Приходька, засудженого на 5 років ув'язнення в колонії суворого режиму у сфабрикованій справі за звинуваченням у підготовці вибуху та зберігання вибухових речовин, етапували з міста Владимира у невідомому напрямку.