Протитанкісти провели навчання з реагування на прорив умовного супротивника поблизу адмінмежі з окупованим Кримом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Жовтня 2021, 15:14
Ліна Тимошина
20 Жовтня 2021, 15:14

Угрупування військ “Південь” на одному з найбільш загрозливих напрямків провело тренування артилерійських протитанкових резервів щодо реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.

Про це йдеться у повідомленні Командування об’єднаних сил на сторінці у Фейсбук.
Захід відбувся на одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області, неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим. Воїни-протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій.

За легендою, в ході оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій, умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морським піхотинцям передали у розпорядження протитанковий підрозділ.

Зокрема, воїни-протитанкісти здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позицій, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, наразі враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів. Подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу.

Їхня головна мета – підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків. Під час тренувань, протитанкісти показали, що якщо у разі різкої зміни обстановки буде необхідність – вони будуть готові якісно виконати поставлене завдання, — наголосив командувач.

Як повідомляли QIRIM.News, з 22 по 30 вересня на всіх основних українських військових полігонах, а також в акваторії Чорного і Азовського морів проходило Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021».