Прихильники окупації: ким виявилися іноземні спостерігачі на виборах в Думу в Криму?

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Вересня 2021, 17:24
Асіф АлієвQHA
17 Вересня 2021, 17:24

На проходять незаконних виборах в нижню палату парламенту РФ - Державну Думу в якості спостерігачів були запрошені ряд французьких політиків.

Вони встигли розповісти російським ЗМІ, що на них нібито чинився тиск з боку Європарламенту. Спостерігачами виявилися Мішель Вуазен і Жером Ламбер.

Останній сказав, що «в Криму все добре, в тому числі і проведення виборів». Мішель Вуазен і Жером Ламбер часті гості у окупантів в Криму. У 2016 році вони також побували в Криму в супроводі російської популістської ЛДПР. Тоді Вуазен поцілував пам'ятник російським окупантам Криму.

Ламбер вже приїжджав до Криму, щоб спостерігати за проведенням президентських виборів. Він зазначив, що і тоді, і зараз до процедури виборів на півострові «немає ніяких питань».

Також іноземними спостерігачами стали маловідомі експерти з Сербії Душан Петрович, з Венесуели Ханлісберт Веласко і деякі спостерігачі з Тунісу, чиї імена нікому не відомі.

Раніше МЗС України висловив рішучий протест та засуджує протиправну організацію і проведення Російською Федерацією 17-19 вересня 2021 року виборів депутатів до Державної Думи РФ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.