Принципова сутичка Ірфана Мірзоєва — кримчанин потрапив у фінал чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Березня 2023, 19:35
Асіф АлієвQHA
14 Березня 2023, 19:35

Представник збірної України з греко-римської боротьби Ірфан Мірзоєв (72 кг) вперше потрапив у фінал чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який відбувається в Бухаресті.

Як заявив QIRIM.News віцепрезидент федерації спортивної боротьби АРК Імран Усеїнов, Мірзоєву до цього вдавалося боротися лише за трете місце, коли він став бронзовим призером чемпіонату Європи в Хорватії минулого року.

«Зараз Мірзоєв переміг суперника з Угорщини та потрапляє до фіналу, де зустрінеться з азербайджанцем Гурбаном Гурбановим. Саме він три рази поспіль (два рази на чемпіонату Світу та одного разу на чемпіонаті Європи) перемагав Ірфана», - заявив Усеїнов.

Ірфан Мірзоєв та Гурбан Гурбанов вийдуть на килим завтра, 15 березня.Загалом збірна України претендує на шість медалей з греко-римської боротьби.

Як додав Усеїнов, підтримує Мірзоєва його рідний брат Мадамін Мірзоєв, який виступав у ваговий категорії 82 кг, та його тренер, учасник Олімпіади у Токіо, неодноразовий призер чемпіонатів Європи та світу, заслужений майстер спорту України - Ленур Теміров.