«Присвячую перемогу політв'язням з окупованого Криму», - тренер Ібрагімов про 56 медалей своїх спортсменів на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Грудня 2021, 11:10
Фото Теймура Ібрагімова
Ліна Тимошина
20 Грудня 2021, 11:10

На Чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА серед учнів і студентів Дніпропетровську область представляли 23 спортсмени клубу "Tiger" Теймура Ібрагімова. У загальному заліку вони здобули 56 медалей, з яких: 36 золотих, 11 срібних, 9 бронзових. І це перше командне місце. Про це у коментарі QIRIM.News розповів президент Дніпропетровської обласної Федерації кікбоксингу, віцепрезидент Всеукраїнської федерації кікбоксингу, тренер СК "TIGER" Теймур Ібрагімов.

Немає опису.
Фото Теймура Ібрагімова

Спортсмени виконали свої обов'язки та один із них виконав норматив майстра спорту. Багато хто своїми результатами показав, що вони не лише найкращі у світі, а й у черговий раз - в Україні, - сказав Ібрагімов.

Тренер назвав такі результати успішним завершенням ще одного спортивного року для СК Tiger. А також зізнався, що цю перемогу спортсменів своєї команди присвятив політв'язням. І висловив надію на їхнє звільнення.

Як завжди я присвячую свої перемоги своєму народові. Цього разу, зокрема, політв'язням з окупованого Криму, яких незаконно заарештували й вони сидять у катівнях в'язниць Криму та Росії. Сподіваємося, що найближчим часом вони повернуться до своїх родин та близьких. Я цього разу свої перемоги присвячую їм та їхнім батькам, – розповів Ібрагімов.

Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед учнів та студентів пройшов з 16 по 19 грудня у Дніпрі. У змаганнях взяли участь 450 спортсменів із 16 регіонів України.

Немає опису.
Фото Теймура Ібрагімова

Як повідомляли QIRIM.News, у листопаді команда СК «TIGER» з кікбоксингу тренера Теймура Ібрагімова виборола на Кубку світу з кікбоксингу в Австрії шість нагород. Тоді Теймур Ібрагімов присвятив перемогу тим, хто сумує за Кримом.