«Присвячую перемогу тим, хто сумує за Кримом», - тренер Ібрагімов, чия команда виборола на Кубку світу два золота, два срібла та дві бронзи

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Листопада 2021, 12:44
Фото: з особистого архіву Теймура Ібрагімова
Ліна Тимошина
09 Листопада 2021, 12:44

Команда СК «TIGER» з кікбоксингу тренера Теймура Ібрагімова виборола на Кубку світу з кікбоксингу в Австрії шість нагород. Про це в коментарі QIRIM.News розповів президент Дніпропетровської обласної Федерації кікбоксингу, віце-президент Всеукраїнської федерації кікбоксингу, тренер СК «TIGER» Теймур Ібрагімов.

Фото: з особистого архіву Теймура Ібрагімова

Давид Богатих виборов два золота, два пояси взяв, Олексій Штефан - два срібла, Вікторія Шепель - дві бронзи, - повідомив тренер.

Ібрагімов розповів, що загалом задоволений результатом молодих спортсменів. Хоча й хотілося кращих.

Я задоволений результатом, але хотілося б ще краще, я не люблю програвати. Два золота з трьох осіб – це мало. Але вони працювали, всі бої розпочиналися з 1/8 фіналу, дійшли до фіналу, до півфіналу. Їхньою самовіддачею я дуже задоволений, вони "гризли" кожен свій бій. Тому два золота, два пояси взяв Давид Богатих. Він довів ще раз, що він найсильніший у світі. Але суддівством я незадоволений взагалі, неправильно судять, - зауважив Ібрагімов.

І ще, зізнався тренер команди, трохи його засмучує те, що мало людей зустрічало переможців на Батьківщині. Загалом же збірна України посіла друге місце серед 24 країн, попереду лише Австрія. У змаганнях брало участь 1200 спортсменів, додав він.
Теймур Ібрагімов зізнався також кому присвятив перемогу.

Фото: з особистого архіву Теймура Ібрагімова

Цього разу перемогу я хочу присвятити всім тим, хто сумує за своїм Кримом. А також усім хлопцям, які сумують за своїм Донбасом, і перебувають за межами свого дому, - сказав тренер і ветеран АТО.

Нагадаємо, напередодні Кубку світу Теймур Ібрагімов розповів QIRIM.News як його команда готувалася до змагань.