Псевдомер Судака пішов у відставку

Новини України та світу
Алла Трапезова
11 Жовтня 2021, 14:10
Алла Трапезова
11 Жовтня 2021, 14:10

Так званий «глава адміністрації» Судака Ігор Степиков подав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомили російські окупаційні ЗМІ.

Колишній «мер» заявив, що не збирається їхати з міста. Він продовжить роботу, але на якій посаді – не уточнив.

За попередньою інформацією, «мером» можуть призначити депутата міськради Костянтина Подсєвалова. Останній нібито входить в оточення «екс-голови» Верховної ради Криму Бориса Дейча.

Степиков став «мером» в жовтні 2019 року. Він випускник Одеського інституту державного управління Національної академії державного управління при президенті України. Раніше він займав керівні пости в торгових компаніях і підприємствах туристичного сектору.

Нагадаємо, анексованим Кримом прокотилася хвиля відставок у вищому окупаційному керівництві. Зокрема, була прийнята відставка так званого «глави адміністрації» Джанкоя Едуарда Селіванова. Крім того, після відставки був затриманий так званий «мер» Євпаторії Роман Тихончук.

Раніше також свої посади втратили деякі псевдоміністри. Так, у вересні цього року затримали колишнього «віце-прем'єра» Криму Євгена Кабанова. Його звинувачують в розкраданні понад 57 млн ​​рублів при будівництві водовідведення до Сімферополю.

Після цього у відставку пішли так званий міністр будівництва і архітектури Михайло Храмов, «міністр охорони здоров'я» Олександр Остапенко, «міністр транспорту» Євген Ісаков.