Путін погрожує НАТО, якщо сили Альянсу розмістяться в Україні

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 17:05
Фото: AFP
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 17:05

Російська Федерація готова вживати військово-технічних заходів, якщо НАТО наблизиться до її кордонів. Про це заявив президент Росії Володимир Путін на колегії Міноборони за підсумками року, повідомляють російські ЗМІ.

У разі продовження явно агресивної лінії західних колег, ми вживатимемо адекватних відповідних військово-технічних заходів. На недружні кроки – жорстко реагувати. Хочу підкреслити – маємо на це повне право, - сказав Путін

Він заявив, що США нібито "маніпулюють" міжнародним правом. А "винним у напруженості в Європі" назвав Захід. Крім того, очільник Кремля висловив здивування розширенням НАТО на схід після холодної війни.

Якщо інфраструктура НАТО рухатиметься далі та з'явиться в Україні, підлітний час ракет скоротиться до 7-10 хвилин, а гіперзвукова зброя - до 5", - сказав Путін.

Як повідомлялиQIRIM.News, напередодні голова Меджлісу Рефат Чубаров повідомив, що в тимчасово окупованому Криму військовозобов'язаним під розпис наказується прибути 20 січня у зазначені їм місця.

Як писали QIRIM.News, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в коментарі агентству висловив думку, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну може завдати непоправної шкоди Росії. І навіть може призвести до її розпаду.