Путін пообіцяв покращити якість мобільного зв'язку в окупованому Криму

Новини України та світу
Анвар Деркач
23 Грудня 2021, 16:44
Фото: AFP
Анвар Деркач
23 Грудня 2021, 16:44

Президент Росії Володимир Путін пообіцяв вирішити проблему покращення якості мобільного свята в окупованому Криму, але не зміг назвати способи та терміни такого покращення. Про це він сказав під час щорічної прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента телеканалу «Крим 24».

Він наголосив, що великі оператори мобільного зв'язку не працюють у Криму через загрозу міжнародних санкцій. При цьому він запевнив, що проблему якості мобільного свята буде вирішено.

Думатимемо і вирішимо цю проблему. Все поступово вирішуватимемо, - сказав Путін.

Він додав, що не називає способи вирішення проблеми якості мобільного свята, щоб не завадити її вирішенню. Путін сказав, що Росія успішно вирішує у Криму проблеми енерго- та водопостачання.

Щоправда з водопостачанням ще не до кінця, - уточнив Путін.

Раніше окупаційна влада Россії визнала проблему дефіциту води на окупованому півострові і заявляла про «незаконність» перекриття Україною поставок дніпровської води Північно-Кримським каналом.

Після окупації Криму російськими військами у 2014 році у Криму не працюють найбільші російські оператори мобільного зв'язку. Абоненти у Криму користуються роумінгом від місцевих компаній.