ПВО фрегата «Адмирал Ессен» практикував в окупованому Криму знищувати авіацію умовного супротивника зенітною ракетною зброєю

Новини України та світу
Ліна Тимошина
08 Листопада 2021, 12:27
Фото: Міноборони РФ
Ліна Тимошина
08 Листопада 2021, 12:27

Екіпаж фрегата "Адмірал Ессен" Чорноморського флоту РФ провів навчання щодо прикриття пункту базування кораблів від авіаційного удару умовного супротивника. Про це повідомляєМіноборони РФ.

За задумом навчання, центр управління Чорноморського флоту отримав дані щодо зльоту групи літаків «противника» у напрямку Криму.

У ході тренування розрахунок ППО фрегата взяв на супровід та знищив авіацію умовного супротивника зенітною ракетною зброєю, призначеною для протиповітряної оборони корабля від усіх засобів повітряного нападу, - йдеться у повідомленні.

В оборонному відомстві РФ зазначили, що цілі були імітовані електронним способом системами управління озброєнням кораблів та умовно знищені до здійснення заходу літаків на бойовий курс. На завершення навчання екіпаж фрегата на ходу відпрацював дії з посадки на палубу та зльоту протичовнового гвинтокрила Ка-27М.

Як повідомляли QIRIM.News, Росія планує розгорнути в окупованому Криму нову систему протиповітряної оборони.

Як повідомляли QIRIM.News, 8 жовтня берегові протикорабельні ракетні комплекси «Бал» і «Бастіон» Чорноморського флоту під час військових навчань знешкоджували кораблі умовного супротивника в акваторії Чорного моря.

QIRIM.News, розповідали також, що 21 вересня Чорноморський флот РФ вивів близько 20 надводних кораблів і суден забезпечення з пунктів базування окупованого Севастополя і Новоросійська на навчання з виконанням ракетних і артилерійських стрільб.