«Питання Криму постійно на моєму порядку денному», - Митрополит Епіфаній

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Жовтня 2021, 08:47
фото: Православна Церква України
Ліна Тимошина
21 Жовтня 2021, 08:47

Жодна зустріч з представниками іноземних держав та вітчизняними політичними діячами не проходить без обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях. Про це сказав Предстоятель помісної Української Православної Церкви Митрополит Епіфаній під час зустрічі з представниками Крайової ради українців Криму Андрієм Щекуном, Сергієм Мокренюком та Андрієм Іванцем. Про це йдеться на сайті ПЦУ.

У зустрічі також взяв участь митрополит Сімферопольський і Кримський Климент.

Під час спілкування йшлося про систематичне порушення прав людини, зокрема й вірян та духовенства ПЦУ в тимчасово окупованому Криму, саміт Кримської платформи, а також акції та громадські ініціативи спрямовані на підтримку незаконно утримуваних в’язнів Кремля, йдеться у повідомленні.

Окремо сторони торкнулися питання протидії окупаційній російській владі в руйнуванні історичних пам’яток у Криму. Зокрема, йдеться про ситуацію з музеєм-заповідником «Херсонес Таврійський».

Питання Криму постійно на моєму порядку денному, практично жодна зустріч з представниками іноземних держав та вітчизняними політичними діячами не проходить без обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях. Ми продовжимо робити в цьому напрямку все від нас залежне, адже Крим – це Україна і змінити це не вдасться, бо правда – незмінна», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Як писали QIRIM.News, 11 серпня настоятеля монастиря ПЦУ в окупованому Криму викликали до «суду».

Також QIRIM.News повідомляли, що підконтрольні Росії силовики «Центру боротьби з екстремізмом» увірвалися до храму Кримської єпархії Православної Церкви України в селі Балки Білогірського району.