Рада прийняла зміни до закону, які стосуються Кримської платформи

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Вересня 2021, 14:35
Асіф АлієвQHA
24 Вересня 2021, 14:35

Сьогодні, 24 вересня Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо організаційних питань роботи Кримської платформи, внесений народними  депутатами України Олександром Корнієнко, Давідом Арахамієї, Русланом Стефанчуком, Рустемом Умєровим, Ярославом Железняком, Марією Мезенцевою, та іншими.

Як повідомляє, Офіс представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, законопроект передбачає доповнення пункту 1 частини першої статті 51 Закону України «Про державну службу» словами «Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим».

Це дозволить посилити спроможність команди Представництва та офісу Кримської платформи в його структурі задля реалізації заходів з деокупації та реінтеграції, підтримки участі України в Кримській платформі.

«Дякуємо усім народним депутатам України, які долучилися до розробки, ініціювали та підтримали цей законопроект у Верховній Раді України, а також постійно підтримують політику деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя», - йдеться у повідомлені.

Указом Президента України від 13 серпня 2021 року №359/2021 «Про внесення змін до Указу Президента України від 17 жовтня 2019 року № 758» до структури Представництва включено Службу забезпечення діяльності Кримської платформи, що виконує функцію Офісу Кримської платформи, зокрема задля надання експертної, консультаційної, інформаційної та іншої підтримки реалізації проектів та заходів в рамках участі України в Кримській платформі.

Верховна Рада підтрималапостанову щодо засудження нової хвилі репресій в окупованому Криму. За постанову проголосували 293 парламентаря.