Рада ратифікувала угоду у сфері розвитку між урядами України та Туреччини

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
15 Січня 2020, 11:22
Ігор ЗайцевQHA
15 Січня 2020, 11:22

Верховна Рада ратифікувала угоду про співробітництво у сфері розвитку між урядами України та Туреччини, за це проголосували 335 депутатів.

Згідно з цією угодою сторони співпрацюють над впровадженням проєктів і програм технічного та фінансового співробітництва, спрямованих на підтримку сталого розвитку.

В угоді йдеться про спільну роботу за напрямками освітньої інфраструктури, охорони здоров'я, українознавства в Туреччині і тюркології в Україні, сільського господарства, туризму, держуправління, - прокоментував у Facebook ухвалений парламентом документ нардеп із фракції «Слуга народу», співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Туреччиною Роман Грищук.

Також Грищук зазначив, що Анкара надаватиме допомогу у формі передачі ноу-хау, підготовки кадрів, впровадження нових технологій та постачання обладнання.

Верховна Рада ратифікувала угоду про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької...

Опубліковано Роман Грищук Вівторок, 14 січня 2020 р.

QHA media повідомляло, що 21 травня в Туреччині вперше на державному рівні були проведені заходи з нагоди 75-ї річниці геноциду кримськотатарського народу. У них взяли участь представники міністерства культури і туризму Туреччини, кримські татари, які проживають в Туреччині, а також гості з України: голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, тодішні радник міністра спорту і молоді Гаяна Юксель, перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар, посол України в Туреччині Андрій Сибіга та інші.