Рада звільнила з посад трьох міністрів

Новини України та світу
Хельга Полтавка
18 Травня 2021, 18:51
Максим Степанов
Хельга Полтавка
18 Травня 2021, 18:51

Верховна Рада сьогодні, 18 травня, підтримала звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я України і міністра інфраструктури Владислава Криклія. Також народні депутати проголосували за відставку Ігоря Петрашка з посади міністра економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як передають «Кримські новини», про це йшлося на засіданні українського парламенту.

Голова ВР Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання з 230 народними депутатами.

Головуючий повідомив, що позачергове засідання проводиться через вимоги 155 народних депутатів. Він поінформував про питання, які пропонується розглянути на позачерговому засіданні.

Із заявою виступила народна депутатка Юлія Тимошенко. Вона заявила, що фракція «Батьківщина» не братиме участь у позачерговому засіданні й залишає сесійну залу.

Із заявою від двох фракцій також виступила народна депутатка Інна Совсун. У заяві йшлося про ситуацію, яка склалася із забезпеченням лікарень кисневими станціями та виділенням на це необхідних коштів згідно із законопроєктом, який розробила депутатська фракція «Голос», а також про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

За відповідне рішення проголосувало 292 народних депутата.

Головуючий повідомив, що 15 травня до Верховної Ради надійшла заява міністра інфраструктури про звільнення з посади. Голова Комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль доповів рішення Комітету, який розглянув заяву і рекомендував Верховній Раді звільнити Владислава Криклія.

Кісєль звернувся до народних депутатів з проханням підтримати рішення профільного комітету.

Владислав Криклій відзвітував про свою роботу на посаді міністра інфраструктури.

Наступником Криклія у міністерстві інфраструктури партія «Слуга народу» назвала керівника Укравтодору Олександра Кубракова. Той активно займався ініційованим Офісом президента проєктом «Велике будівництво».

Фото: Владислав Криклій (ліворуч), Ігор Петрашко (праворуч)

Відставку Ігоря Петрашка з посади міністра економіки, торгівлі та сільського господарства підтримали 280 парламентарів.

До призначення Петрашко працював заступником генерального директора агрохолдингу UkrLandFarming.

Нагадаємо, Петрашка призначили міністром 17 березня 2020 року. Також він з 14 серпня 2020 року є членом Національної інвестиційної ради.