«Радимо не квапитися з пакуванням валіз», - міський голова Енергодару про намір росіян завезти вчителів з окупованого Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
06 Липня 2022, 11:14
Ліна Тимошина
06 Липня 2022, 11:14

Окупанти планують завозити в Енергодар Запорізької області вчителів з окупованого Криму та рф. Про це повідомив у Телеграм міський голова Енергодару Дмитро Орлов. Однак, він не радить їм поспішати з таким рішенням.

Та ми радимо їм не квапитися з пакуванням валіз, бо прийдеться дуже швидко їх збирати у зворотному напрямку. Адже є велика і дуже очікувана вірогідність, що новий навчальний рік Енергодар розпочне під українськими прапорами, у звільненому від окупантів місті, - наголосив Орлов.

Він зазначив, що в Енергодарі окупанти заявили про те, що з 1 вересня мають намір почати новий навчальний рік за російськими програмами. Водночас очевидно, що загарбники відчувають великий кадровий дефіцит і реалізувати свої наміри їм буде дуже важко.

Так званою окупаційною військово-цивільною адміністрацією вже неодноразово оголошувався набір вчителів серед місцевих освітян. Але охочих прийняти пропозицію рашистів майже не виявилося, - додав очільник міста.

Як повідомляли QIRIM.News, в окупованому Криму складають списки вчителів, яких можуть відправити працювати до Херсонської та Запорізької областей.