Ракетні комплекси «Точка-У» надійно захищають кордони України

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
28 Квітня 2021, 13:43
Тетяна Нікішина
28 Квітня 2021, 13:43

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, свої вміння та навички продемонстрували екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У».

Про це повідомляє служба зв'язків із громадскістю Командування Об’єднаних сил Збройних сил України (ЗСУ).

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, під час тактико-спеціальних навчань екіпажі вийшли в район бойового застосування та здійснили топографічну прив’язку перед проведенням умовних пусків по місцях завантаження на кораблі морського десанту умовного противника, а також, відповідно, й умовного тактичного десанту на гелікоптери.

Під час тренування обслуги пускових установок відточували злагодженість своїх дій, а командири, відповідно, вміло координували всіма процесами. Батареї за сигналом швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції та розгорнулися, після чого оператори відпрацювали точне наведення на цілі, — розповів Наєв.

Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували швидкий відхід і зміну вогневих позицій. Вже на завершення екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.

За словами командувача Об'єднаними силами ЗСУ, всі без виключення підрозділи, що підпорядковані Командуванню та несуть бойову службу на південному напрямку вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, системно займаються підвищенням спроможностей до дій за призначенням.

Наша розвідка постійно та пильно стежить за обстановкою, а підрозділи постійно покращують навченість особового складу, — підкреслив Наєв.

Як повідомляли «Кримські новини», під час заходів бойової підготовки з особовим складом підрозділів Десантно-штурмових військ проведено тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника.

Подібні заняття з підрозділами протидесантного резерву відбуваються щотижня та спрямовані на підтримання навченості та злагодженості військовослужбовців, які несуть бойову службу на півдні України.