«Ракетний удар по Одещині рф завдала літаками стратегічної авіації Ту-22 з напрямку Чорного моря», - голова Одеської ОВА Марченко

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 09:35
Фото: ГУ ДСНС України в Одеській області
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 09:35

Ракетний удар по Одещині рф завдала літаками стратегічної авіації Ту-22 з напрямку Чорного моря. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у Телеграм.

Внаслідок нічного ракетного удару літаками стратегічної авіації Ту-22 з напрямку Чорного моря по Білгород-Дністровському району Одещини, трьома ракетами Х-22 вражено багатоквартирний будинок та базу відпочинку, - сказав Марченко.

За його словами, станом на 09.00 виявлено 18 загиблих, з них 2 дитини, госпіталізовано 31 особу, серед яких 4 дитини та вагітна жінка.

Ще 8 звернулися за медичною допомогою. З під завалів врятовано 8 людей, з них 3 дитини. Рятувальні роботи тривають, - додав голова Одеської ОВА.

Як повідомляли QIRIM.News, 1 липня близько 01:00 рф завдала ракетних ударів по Одещині. Внаслідок цього сталося часткове руйнування дев’ятиповерхового житлового будинку і часткове руйнування триповерхової та чотирьохповерхової будівлі бази відпочинку.