«Рашисти направили з Криму в ОРДЛО групу з 30 медичних працівників, серед яких ортопеди, травматологи, нейрохірурги, анестезіологи», - Денісова

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 15:36
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 15:36

Окупант відправляє медперсонал з окупованого Криму на тимчасово окуповану територію материкової України. Про це написала Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова у Телеграм.

Надійшла інформація, що в ОРДО рашистами була направлена група із 30 медичних працівників, серед яких ортопеди, травматологи, нейрохірурги, анестезіологи, - написала Денісова.

Частина лікарів переміщена в селище Мангуш для надання допомоги на прифронтовій території.

Уповноважений ВР з прав людини зазначила, що рашисти хочуть залишити кримчан без належної медичної допомоги. В останні два місяці на тимчасово окупованому півострові виникла гостра проблема з отриманням своєчасних медичних послуг.

Деякі лікувальні заклади, особливо на півночі Криму,, були перетворені на воєнно-польові шпиталі для поранених та травмованих військових армії окупанта. Аналогічна ситуація і в місті Севастополь, куди звозять російських військових, - повідомила Омбудсмен.

Також, за її словами, надходять повідомлення, що цивільне населення не може вчасно отримати елементарні медичні послуги.