«Разом! Beraber!»: Український та кримськотатарський телеканал запускають нову програму про Крим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Травня 2023, 12:19
Асіф АлієвQHA
25 Травня 2023, 12:19

У четвер, 25 травня, в етері телеканалу «Еспресо» стартує спільний з телеканалом ATR проєкт «Разом! Beraber!» з експертною дискусією про Крим.

Про це повідомляє пресслужба «Еспресо», передає Детектор Медіа.

Ведучі Христина Яцків і Айдер Муждабаєв зосередяться на правових, гуманітарних та військових питаннях, пов’язаних з Кримським півостровом та його реінтеграції після звільнення від російської окупації.

Програма виходитиме у прямому ефірі щочетверга, раз на два тижні.

Гостями першого ефіру будуть член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв і ексначальник пресслужби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

«Ми на порозі відновлення історичної справедливості і повернення Криму, тож саме час поговорити про нього детально: яким Крим був, яким є зараз і яким ми його хочемо бачити: безпечним, інтегрованим в Україну регіоном, з людьми, які раді тому, що живуть в Україні… Програма запропонує тверезий погляд на Крим, на українців і кримських татар, які там живуть, на росіян, які “понаєхалі”. Шукатиме відповіді на важливі питання: як інтегрувати людей, які 9 років жили під окупацією, кого можна вважати колаборантами, а щодо кого взяти до уваги пом’якшувальні обставини, як захистити права тих, хто виїхав з Криму, які висновки зробити з минулого та яких помилок не припустити у майбутньому», — коментує ведуча та автор проєкту Христина Яцків.

До участі у програмі запрошуватимуть тих, хто безпосередньо знайомий із кримською тематикою. Безпосередньо із Кримом пов’язані та долі ведучих «Разом! Beraber!».