Рефат Чубаров розповів, як має працювати механізм тимчасової адміністрації у звільненому Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2021, 18:49
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2021, 18:49

Багато органів державного управління сьогодні повинені мати розуміння того, як вони будуть діяти з моменту, коли  Україна буде відновляти свій суверенітет на території Криму.

Про це на «Київському безпековому форумі» під час дискусії «Крим і Донбас. Як захистити людей і звільнити від ворога окуповані території?» заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, до таких кроків мають бути готові не тільки певні відомства чи міністерства.

«Починаючи з 2014 року ми, як Меджліс, в тій чи іншій спосіб давали свої пропозиції стосовно роботи правоохоронних органів — головного управління МВС, СБУ, Прокуратури в Криму. У нас були певні пропозиції щодо військових підрозділів ЗСУ. Ми виходили з того, що як тільки настане перехідний період дуже важливо, щоб порядок забезпечували люди, які глибоко знають Крим, людей, що там живуть, усвідомлювали нюанси, які там є. Тому, наприклад,  ми пропонували максимально щоб відповідні підрозділи були б представлені уродженцями Криму», - сказав Чубаров.

Голова Меджлісу зазначив, що на сьогоднішній день  в певній мірі лише правоохоронні органи (головні управління МВС, СБУ, Прокуратура) та Представництво Президента в Криму швидше зможуть спланувати свої дії після деокупаці українського півострову, бо вони хоч б сформовані.