Резніков про результати «Рамштайн -3»: 155-мм гармати, HIMARS, Harpoons, вертольоти, артилерія, РСЗВ і дещо ще

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Червня 2022, 09:45
Ліна Тимошина
16 Червня 2022, 09:45

За підсумками зустрічі Україні буде поставлено більше озброєння. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Твіттер, коментуючи результати третьої зустрічі у форматі "Рамштайн".

Більше озброєння від США (155-мм гармати, HIMARS, Harpoons та інше, вертольоти зі Словаччини, артилерія з Канади, Польщі та Нідерландів, РСЗВ з Німеччини… і дещо ще, - написав Резніков.

Він наголосив, що Україна продовжить боротися за свободу і незалежність. А наші партнери продовжать підтримувати Україну.

НАТО має найбільшу єдність у своїй історії. Україна переможе, — запевнив Резніков.


Також міністр оборони зазначив, що Грузія, Молдова та Еквадор "приєдналися до клубу".

Нагадаємо, 15 червня у Брюсселі пройшла чергова зустріч контактної групи з питань оборони України – «Рамштайн-3».

Як повідомляли QIRIM.News, міністр оборони США Ллод Остін 15 червня під час виступу на відкритті третього засідання контактної групи з питань оборони України у Брюсселі заявив, що Україна потребує зброї дальньої дії, броні та засобів берегової оборони.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 травня міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про другу зустрічі керівників оборонних відомств у форматі, започаткованому 26 квітня 2022 року на авіабазі «Рамштайн», заявив, що «Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України.