Резніков сподівається на нарощення постачання важкого озброєння за підсумками «Рамштайн-3»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Червня 2022, 09:59
Фото: пресслужба Генерального штабу ЗСУ
Ліна Тимошина
14 Червня 2022, 09:59

Міністр оборони Олексій Резніков сподівається на нарощення постачання важкого озброєння за підсумками чергової зустрічі контактної групи з питань оборони України – «Рамштайн-3», яка пройде 15 червня у Брюсселі. Про це він сказав 13-го червня у Києві під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Її Високоповажністю Бріджит А. Брінк, повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ. На зустрічі обговорили подальшу військову допомогу та посилення обороноздатності ЗСУ.

Коаліція держав світу на підтримку України зростає. Маю надію, що за підсумками чергової зустрічі у форматі Рамштайн, нам вдасться досягти значних практичних результатів у нарощенні постачання зброї для потреб Збройних Сил України, передусім – це стосується важкого озброєння. Вірю, що міжнародна підтримка дасть максимальний ефект. З військовою допомогою держав-партнерів зможемо вигнати ворога з українських земель, відстояти свою незалежність й свободу країн Європи, – сказав міністр оборони.

На зображенні може бути: 5 людей та у приміщенні
Фото: пресслужба Генерального штабу ЗСУ

Резніков наголосив, що партнери України продовжують працювати над питанням підтримки української армії в протистоянні з російським агресором. А роль та лідерство США у цьому процесі – надзвичайна. Він подякував Послу та всьому народу США за непохитну позицію щодо підтримки України.

Присутній на зустрічі Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний розповів, що поділився з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі у нещодавній телефонній розмові стратегічними ідеями та цілями.

Немає опису світлини.
Фото: пресслужба Генерального штабу ЗСУ

Розуміння стратегії нашої збройної боротьби й проведення операцій допоможе забезпечити прозорість взаємин з партнерами, чіткі і зрозумілі кількісні та часові рамки міжнародної технічної допомоги, яку просить Україна, – сказав Головнокомандувач ЗСУ.

Бріджит Брінк відзначила воїнів Збройних Сил України, які з особливою рішучістю й мужністю виборюють перемогу на полі бою.

Мужні українські військові захищають свободу. Я зосереджена на тому, щоб Україна отримала необхідне озброєння для боротьби. Ми обговорили питання, як зміцнити Україну в битві з агресором та посилити обороноздатність ЗСУ, – зазначила Брінк.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 червня Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, інформуючи Голову об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі про поточну оперативну обстановку, сказав, що противник сконцентрував головні зусилля на півночі Луганської області.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 травня міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про другу зустрічі керівників оборонних відомств у форматі, започаткованому 26 квітня 2022 року на авіабазі «Рамштайн», заявив, що «Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України.