Результат війни в Україні визначить майбутнє всього світу – Подоляк

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
28 Травня 2022, 18:05
Ярослава Саєнко
28 Травня 2022, 18:05

Від результату війни в Україні залежить майбутнє всього світу. Про це сказав радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. Він пояснив, чому з росією не можна домовлятися про мир на її умовах.

Як зазначив Подоляк, деякі партнери України час від часу запитують: може, варто домовитися з росією за столом переговорів. Проте, за словами радника голови ОП, розв'язати суперечку з варваром і повернутися до колишнього життя неможливо:

Це катастрофічна помилка, що випливає з невірного розуміння природи цієї війни та її справжніх мотивів. Що веде до жахливих наслідків для всього світу. Будь-які домовленості з росією не коштують і ламаної копійки. Хіба можна домовлятися з країною, яка завжди цинічно пропагандистськи бреше? - написав Подоляк.

Подоляк підкреслив, що мета рф – захопити українські міста, вбити українських дітей, щоб звільнити територію для дітей російських. За його словами, агресор хоче знищити український народ, повернути на набагато сучаснішу територію розруху, бруд та натовпи п'яних бомжів, а також привласнити чуже майно.

При цьому, на думку радника голови ОП, ця війна визначить не лише те, у яких кордонах залишиться Україна, а й те, за якою траєкторією розвиватиметься світ. Він написав:

І якщо Захід знову здригнеться, оголить свій страх перед російським миром, Європу, світ у цілому очікує новий кривавий переділ кордонів, хаос, хвилі біженців, голод, нові правила безпеки, коли людська цивілізація змушена платити данину гопнику з ядерною валізкою, - сказав він.

За словами Подоляка, через росію Європу чекає бідність, а Африку та Азію голод. Крім того, він вважає, що агресор спровокує нові територіальні конфлікти та розгул криміналу. Радник голови ОП наголосив, що росія – країна-варвар, що загрожує світовій безпеці:

Зупинити її можна лише силою і лише разом. І зробити це ми маємо заради наших дітей. Таких відкритих, чистих, прогресивних, усміхнених світу. Інакше… світ чекають дуже темні часи, - наголосив радник.