РФ готує нові провокації на Чорному та Азовському морях. Що відомо на цей час?

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
09 Лютого 2022, 14:15
Асіф АлієвQHA
09 Лютого 2022, 14:15

Асоціація Реінтеграції Криму повідомляєпро підготовку державою-агресором нової провокації із «закриття» для судноплавства значних за площею акваторій Азовського та Чорного морів нібито для проведення ракетних стрільб.

Таке закриття може торкнутися і рекомендованих морських шляхів торговельного судноплавства, важливих для портів материкової України.

«Чергові дискримінаційні заходи влади Росії та її окупаційної «адміністрації» не лише підривають безпеку судноплавства, а й перешкоджатимуть належному виконанню уповноваженими державними органами України міжнародних зобов’язань у її морській економічній зоні», -йдеться у повідомленні Асоціація Реінтеграції Криму.

При цьому неподалік узбережжя материкової України продовжує активну розвідувальну діяльність російський середній розвідувальний корабель «Хурс», про що вже повідомляла наша Асоціація. Підтверджується і прибуття у Чорне море із сирійського порту Тартус шести російських великих десантних кораблів, які не входять до складу Чорноморського флоту РФ.

Раніше повідомлялось, що три військово-десантні кораблі Балтійського флоту Россі пливуть у Чорне море. Це корабель «Королів», «Калінінград» та «Мінськ». За даними ЗМІ, кількість російських десантних кораблів на ходу в Чорному морі подвоїлася і досягла 12 суден. 

Нагадаємо в коментарі QIRIM.News пояснив, чому важлива присутність військових кораблів Північноатлантичного альянсу біля берегів України.