РФ має запас ракет на 3-5 масованих атак, - ГУР

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Грудня 2022, 16:17
Фото: пресслужба ГУР Міноборони України
Ліна Тимошина
12 Грудня 2022, 16:17

Російська армія все ще має запас на здійснення трьох-п’яти хвиль масованих ракетних ударів по території України.

Про це в інтерв'ю The New York Times заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, повідомляє Цензор.НЕТ.

За нашими підрахунками, у них (росіян. - ред.) є ще ракети на три-п'ять хвиль ударів. Це якщо в одній хвилі буде по 80-90 ракет", - сказав Скібіцький.

Представник ГУР також окреслив чотири загальні напрямки, з яких Москва намагається проникнути в небо України: направляючи ракети з Чорного моря на південь України, з району Каспійського моря на південний схід, з Росії на схід та з Білорусі на північ. Під час великомасштабних атак, які включають приблизно 100 ракет, запущених з інтервалом у кілька хвилин, вони летять з усіх боків одночасно.

Скібіцький зауважив, що починаючи з жовтня, схема польоту російських бомбардувальників змінювалася. Нині вони вибирають обхідні маршрути, щоб уникати протиповітряної оборони й не потрапляти в повітряний простір України, що обмежує їхню ефективність.

Представник ГУР додав, що зазвичай українська розвідка має приблизно годину після зльоту російських бомбардувальників з бази, щоб відстежити польоти, перш ніж пілоти запустять ракети.