«РНБО може ухвалити стратегію деокупації Криму до 26 лютого» — Джеппар

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
21 Січня 2021, 12:06
Еміне Джеппар
Тетяна Нікішина
21 Січня 2021, 12:06

Під час комітетських слухань у Верховній Раді, повідомила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар, до 26 лютого РНБО може ухвалити цей документ.

Коли ми тільки починали розробляти архітектуру і бачення «Кримської платформи», разом із Постійним представництвом президента в АРК ініціювали розробку своїх частин стратегії деокупації і, синхронізуючи з урядом і профільним Міністерством тимчасово окупованих територій, відправили їх на розгляд РНБО. Ми очікуємо, що в символічну дату 26 лютого відбудеться тематичне засідання РНБО та ухвалення подібної стратегії. Я знаю точно, що робота над цим ведеться, — сказала вона.

Нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в одному з інтерв'ю сказав, що тема деокупації Криму має стати «пекельною» для Росії.

Як повідомляли « Кримські новини», лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв вважає, що Україна має законодавчо прописати кримінальну відповідальність громадян Росії, які в роки окупації заселились до Криму.