РНБО запровадила нові санкції за вибори в окупованому Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
16 Жовтня 2021, 12:02
Голова РНБО Олексій Данілов
Асіф АлієвQHA
16 Жовтня 2021, 12:02

В Україні ввели нові санкції проти осіб причетних до російських виборів в анексованому Криму та голосування жителів Донбасу.

Про це вчора,15 жовтня повідомив секретар Ради Олексій Данілов.

До санкційного списку додали 237 осіб.

Це вже другий пакет обмежувальних заходів щодо осіб, які були залучені до російського виборчого процесу на території України. Раніше Україна запровадила санкції проти 93 осіб, причетних до проведення у вересні виборів до Держдуми в анексованому Росією Криму.

Ще один пакет санкцій РНБО, затверджений 15 жовтня, стосується роботи російської торгівельної мережі «Mere». Крім того, РБНО затвердила план оборони країни та дві стратегії.

Нагадаємо, 17 вересня Україна ввела перші санкції за проведення виборів до Держдуми  на території окупованого Криму і Донбасу. Санкції стосуються всіх учасники цього процес: членів комісій, агітаторів, спостерігачів.

Раніше керівник прокуратури АРК Ігор Поночовний заявив, що організатори відповідатимуть за незаконні «вибори» в Криму. За його словами, наразі в суді слухається справа щодо окупаційного «голови Виборчої комісії Республіки Крим», за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, а також державної зради (ст. ст. 109, 110 та 111 КК України).