«Робили все, аби забезпечити порядок у столиці» — очільник поліції Києва подав у відставку

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
11 Серпня 2021, 13:01
Асіф АлієвQHA
11 Серпня 2021, 13:01

Голова поліції Києва Андрій Крищенко подав рапорт про відставку і його задовільнили.

Про це Крищенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, п’ятирічна робота в поліції — непростий час постійних викликів і кризових ситуацій, інколи трагедій та невдач і часто успіхів.

У цьому періоді – тисячі масових акцій, Євробачення і фінал Ліги чемпіонів, розкриття резонансних і серійних злочинів, вдосконалення професійного рівня поліцейських. Ми рухалися вперед, підтримували всі нововведення і самі ініціювали впровадження пілотних проєктів, які згодом поширювалися на всі поліцейські підрозділи, — написав він.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2661212014024931&id=100004084751693

Крищенко подякував кожному поліцейському окремо і всьому колективу поліції Києва за роботу, підтримку і готовність нести службу, попри напружений графік і щоденне навантаження.

У свою чергу нардеп Олексій Гончаренко від «Європейської солідарності» розповів, як у 2014 році в Горлівці Андрій Крищенко, з кількома вірними присязі, зокрема полковником Германом Приступою, захищав від терористів «ДНР» відділення місцевої міліції.

Оскаженілий натовп чисельністю біля двох сотень, з георгіївськими стрічками, камінням, палицями, металевими щитами, коктейлями Молотова штурмував відділення місцевої міліції. В дворі за будівлею російський агент Ігор Безлер, відомий також як «Біс», вишиковував міліціонерів-зрадників, представляв нового «начальника міліції» міста, роздавав команди. Згодом його (Крищенка) вивели з розгромленої будівлі. Натовп був готовий лінчувати героя на місці. Втім зброю офіцер сепаратистам не здав. На щастя, з цієї складної ситуації Крищенку вдалося вибратися живим, — згадав нардеп.

Подав у відставку начальник нацполіції Києва Андрей КрищенкоОбставини нашої першої зустрічі були екстремальними. 14...

Posted by Олексій Гончаренко on Wednesday, August 11, 2021

Нагадаємо, 13 липня з посади міністра внутрішніх справ подав у відставку Арсен Аваков. 16 липня на засіданні парламенту Верховна Рада призначиланардепа від «Слуги народу» Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

4 серпня Кабмін звільнив Антона Геращенка з посади заступника міністра внутрішніх справ.