«Робимо все, щоб підрозділи ЗСУ зайняли місця своєї постійної дислокації у звільненому від російських окупантів українському Криму», - Чубаров привітав з Днем ЗСУ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
06 Грудня 2021, 10:25
Ліна Тимошина
06 Грудня 2021, 10:25

Голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук привітав з Днем Збройних сил України. Від імені Меджлісу кримськотатарського народу і від себе особисто він висловив глибоку шану всім військовим, а також волонтерам та співгромадянам, які зміцнюють обороноздатність та безпеку України.

Чубаров зазначив, що вісім років поспіль День Збройних Сил України відзначається в умовах російсько-української війни, в ході якої Українська армія захищає територіальну цілісність Української держави та життя її громадян.

Сердечно вітаємо уродженців Криму - воїнів Збройних Сил України, добровольців, які зі зброєю в руках боронили та продовжують захищати Українську державу в ході російсько-української війни. Сумуємо разом з рідними і близькими воїнів, які поклали своє життя за незалежність Української держави, - написав голова Меджлісу.

Також він зазначив, що Україна робить все, щоб підрозділи Збройних Сил України якнайскоріше знову зайняли "місця своєї постійної дислокації у звільненому від російських окупантів українському Криму".

Нагадаємо, 6 грудня Україна відзначає День Збройних сил України.