Родичі Нарімана Аметова вимагають покарання співробітників ФСБ

Кримські татари
Анвар Деркач
23 Грудня 2021, 13:45
Анвар Деркач
23 Грудня 2021, 13:45

Родичі викраденого співробітниками ФСБ активіста зі Старого Криму Нарімана Аметова вимагають покарання тих, хто його катував, і припинення репресій проти кримських татар. Про це сказав дядько Аметова Нурі Якубов. Відеозапис із заявою Якубова та інших родичів Аметова поширила «Кримська солідарність».

Це фашистське ставлення до нашого народу. Це будь-кого може торкнутися…. Ми вимагаємо покарати винних. Щоб надалі не катували наш народ кримськотатарський, щоб не садили за загальним звинуваченням, - сказав Якубов.

Раніше Аметов розповів про тортури електричним струмом, який його піддали співробітники ФСБ у невідомому місці після викрадення з його будинку в Старому Криму.

Його затримали за підозрою у причетності до вибуху газопроводу в селі Перевальне, доставили у невідоме місце та вимагали пройти допит на поліграфі. Після його відмови проходити допит, Аметова катували розрядами електричного струму. Після тортур та допиту його змусили під запис вимовити заздалегідь заготовлений текст про відсутність претензій до працівників ФСБ. А також погрожували, що у разі, якщо він розповість про тортури, проти нього використовують розписку про співпрацю із ФСБ, яку він підписав після тортур. Аметов оприлюднив розповідь про тортури після звільнення.