Російські активісти провели щомісячний пікет на підтримку кримських політв'язнів

Кримські татари
Анвар Деркач
19 Листопада 2021, 11:22
Анвар Деркач
19 Листопада 2021, 11:22

Російські активісти провели одиночні пікети на підтримку кримських політв'язнів у передмісті Санкт-Петербурга Муріно. Про це QIRIM.News повідомив один з учасників постійної акції «Стратегия – 18» Влад Шипіцин.

Поліцаї нас там чекали спеціально, ходили, фотографували. Потім попередили: зверху просили передати, що якщо будемо продовжувати, то нас всіх затримають. Коли вже всі п'ятеро (учасників) відстояли  і вирішили далі не продовжувати, погодка була кепська, дощ і вітер. Вони нас пильнували до 11 години вечора, потім пішли», - повідомив Шипіцин.

Як повідомила напередодні постійна учасниця пікетів на підтримку кримських політв'язнів Ольга Смирнова, пікети проводять в передмістях Санкт-Петербурга, оскільки вони адміністративно належать до Ленінградської області, де діють м'якші протипандемічні заходи, ніж у місті.

В Санкт-Петербурзі не можна навіть одиночні пікети проводити, а передмістя – це значна кількість людей із добрим сполученням з містом, багато молоді, освічених людей, так що там для нашої акції є аудиторія, зазначила Смирнова.

Раніше активісти «Стратегії – 18» проводили одиночні пікети на підтримку переслідуваних Росією кримських татар.в центрі Санкт-Петербурга та Москви. Ініціатива «Стратегія – 18» була названа на згадку про день депортації кримських татар з Криму 18 травня 1944 року. Перший пікет відбувся в листопаді 2015 року.