Російські окупанти дев'ять разів обстрілювали наші позиції. Зранку поки — «тиша»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
30 Липня 2021, 10:00
Тетяна Нікішина
30 Липня 2021, 10:00

Протягом минулої доби, 29 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано дев'ять порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє штаб операції Об'єднаних сил (ООС).

Біля населеного пункту Широкине противник двічі вів вогонь із мінометів 120-го та 82-го калібру.

Неподалік Водяного, що на Приазов’ї, російські окупанти обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру.

Поблизу селища Шуми ворог відкривав вогонь із мінометів 82-го калібру та стрілецької зброї.

У районі населеного пункту Південне російські найманці обстрілювали наші позиції з мінометів 82-го калібру.

У напрямку Авдіївки збройні формування Російської Федерації вели вогонь із підствольних гранатометів і стрілецької зброї.

Неподалік Золотого-4 ворог відкривав вогонь із великокаліберних кулеметів.

Біля Новотошківського противник застосовував великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

У районі населеного пункту Зайцеве російські окупанти здійснювали дистанційне мінування території мінами ПОМ-2.

Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил немає.

На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь, — повідомляє штаб ООС.

Станом на сьому ранку, 30 липня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 30 липня 2021 року

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 30 липня 2021 року Слава Україні!Протягом минулої доби, 29 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню.Біля населеного пункту ШИРОКИНЕ противник двічі вів вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру.Неподалік ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї, російські окупанти обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру.Поблизу селища ШУМИ ворог відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру та стрілецької зброї.У районі населеного пункту ПІВДЕННЕ російські найманці обстрілювали наші позиції з мінометів 82-го калібру.У напрямку АВДІЇВКИ збройні формування Російської Федерації вели вогонь з підствольних гранатометів і стрілецької зброї.Неподалік ЗОЛОТОГО-4 ворог відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів. Біля НОВОТОШКІВСЬКОГО противник застосовував великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.У районі населеного пункту ЗАЙЦЕВЕ російські окупанти здійснювали дистанційне мінування території мінами ПОМ-2.Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил немає.На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь.Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ.Станом на 7 годину ранку, 30 липня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил повністю контрольована українськими військовослужбовцями.Слава Україні!ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4336 транспортних засоби, 4571 особу, з яких 4489 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялось 4 особи. Виявлено 34 адміністративних правопорушення.За вказаний період поліцейськими розкрито 21 злочин.Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1824 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 1448 осіб. А через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Мар’їнка» – 1 і 1 відповідно.Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Thursday, July 29, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», 28 липня було зафіксовано 13 порушень режиму припинення вогню окупантами із протитанкових ракетних комплексів, гранатометів і мінометів.