Російські окупанти провели чергові навчання у Чорному морі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 17:22
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 17:22

Екіпаж малого ракетного корабля «Інгушетія» Чорноморського флоту (ЧФ) провів комплекс корабельних навчань в акваторії Чорного моря.

Про це повідомляє міністерство оборони РФ.

За задумом навчання, на виході в море під час виконання завдань за призначенням корабельні засоби спостереження зафіксували застосування зброї умовного противника по кораблю. Розрахунок ППО «Інгушетії» відбив ракетний удар, випущений з борта корабля умовного противника, застосувавши зенітне артилерійське озброєння.

За отриманими даними про ціль від власних засобів спостереження, розрахунки ракетно-артилерійської бойової частини корабля електронним пуском завдали удару у відповідь по «противнику» з використанням ракетного комплексу «Калібр-НК». Ціль була умовно знищена.

Також екіпаж патрульного корабля (ПК) проєкту 22160 «Павло Дєржавін» Чорноморського флоту Росії вперше провів навчання з постановки мінних загороджень на морському полігоні. Екіпаж корабля здійснив постановку навчальних морських мін в акваторії Чорного моря на маршрутах можливих дій сил умовного противника поблизу узбережжя Краснодарського краю РФ.

30 листопада 2020 року Росія в тимчасово окупованому нею Криму проводила військові навчання.Цього разу окупанти вчилися виявляти і знищувати надводний корабель умовного супротивника в акваторії Чорного моря. Для військових навчань використовували розрахунки берегових протикорабельних ракетних комплексів (БПКРК) «Бал» і «Бастіон» зі складу Чорноморського флоту.