Російські ракетні комплекси "Бал" і "Бастіон" вчилися знищувати кораблі у Чорному морі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
08 Жовтня 2021, 15:35
Фото: Міноборони Росії
Ліна Тимошина
08 Жовтня 2021, 15:35

Берегові протикорабельні ракетні комплекси «Бал» і «Бастіон» Чорноморського флоту під час військових навчань знешкоджували кораблі умовного супротивника в акваторії Чорного моря. Про це повідомляє Міноборони Російської Федерації.


Як зазначили у відомстві, у рамках навчання БПКРК «Бал» і «Бастіон», дислоковані на території Республіки Крим та Кавказького узбережжя, відстежували надводну обстановку в Чорному морі.


За задумом навчання в ході спостереження бойові розрахунки виявили і взяли на супровід загін кораблів умовного супротивника, який згідно з отриманими даними, готувався до нанесення удару по інфраструктурі економіки на двох напрямках: на Кримському півострові і Кавказькому узбережжі, - йдеться у повідомленні.


Окупанти відпрацювали алгоритм дій по нанесенню ракетних ударів по морських цілях. Зазначається, що ракетні стрільби були виконані електронним способом.


До практичних дій в польових умовах і в морських полігонах залучено понад 20 тисяч військовослужбовців зі складу трьох загальновійськових армій, сил (військ) Чорноморського флоту і Каспійської флотилії, об'єднання ВПС і ППО, з'єднань і частин родів військ і спеціальних військ окружного підпорядкування, - зазначили в російському оборонному відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 8 жовтня військових з'єднання берегової оборони армійського корпусу Чорноморського флоту підняли за сигналом «тривога» у рамках підсумкової перевірки військ за річний період навчання.

QIRIM.News, розповідали також, що 21 вересня Чорноморський флот РФ вивів близько 20 надводних кораблів і суден забезпечення з пунктів базування окупованого Севастополя і Новоросійська на навчання з виконанням ракетних і артилерійських стрільб.