Російські силовики увірвались в дім батьків експредставника президента України в Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Листопада 2021, 15:03
Асіф АлієвQHA
18 Листопада 2021, 15:03

Сьогодні, 18 листопада, о шостої ранку російські силовики увірвались в дім батьків колишьного виконавчого обов'язки представника Президента України в Криму (2018-2019 рр.) Ізета Гданова.

Як повідомив QIRIM.News Гданов, силовики вручили «ухвалу суду» та провели обшуки в будинку. При цьому саму так звану «ухвалу» вони показали лише на декілька секунд, не давши ознайомитися з нею.

«Вони зайшли в масках, побували в усіх кімнатах, все обшукали людей, залякали людей. Силовики розповіли, що я нібито обвинувачений. Зокрема, звинувачують мене за завдання шкоди РФ та підрив територіальній цілісності Російській Федерації. Проти мене порушена не одна так звана «кримінальна справа», це почалось ще коли я був на посаді представника президента в Криму», - розповів він.

Силовики були зі своїми понятими та шукали вигадану зброю. Керував обшуками якийсь лейтенант ФСБ на ім'я Кирило Митрофанов.

Ізет Гданов не знає чому саме сьогодні були обшуки, але припускає що це пов’язано з його боротьбою за деокупацію Криму, а також з цим, що окупанти відчувають наслідки блокади Криму.

«Це ні до чого не приведе. Ми все одно не будемо боротися за повернення Криму і  нас не залякати», - запевнив він.

Зазначимо, що Гданов був першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Кримта в.о. Постійного представника Президента України в АРК.