Російські винищувачі над Чорнем морем: РФ вчергове провела військові навчання

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Листопада 2021, 13:01
Ліна Тимошина
24 Листопада 2021, 13:01

Екіпажі винищувачів Су-27СМ3 та Су-30М2 зі складу дислокованого в Краснодарському краї змішаного авіаційного сполучення Південного військового округу виконали навчально-тренувальні польоти над Чорним морем. Про це повідомляє пресслужба Міноборони РФ.

Льотчики відбили напад умовного повітряного супротивника на військово-морську базу і у взаємодії з силами Чорноморського флоту завдали удару у відповідь по кораблях умовного супротивника, - йдеться у повідомленні.

У Міноборони РФ зазначили, що екіпажі літаків удосконалювали навички складного пілотажу, тактичні прийоми з перехоплення та атаки повітряних цілей. А також відпрацьовували протидію радіоелектронним засобам та злагодженість спільних дій під час удару по надводних цілях. У навчально-тренувальних польотах брали участь близько 10 екіпажів літаків та кораблі Новоросійської військово-морської бази ЧФ.

Як повідомляли QIRIM.News, з 9 - 15 листопада льотчики окремого корабельного винищувального авіаполку Північного флоту РФ провели підготовку за програмою польотів з палуби авіаносця на аеродромі в окупованих Саках в Криму. 

Як повідомляли QIRIM.News, 21 жовтня корабельні угрупування Чорноморського флоту спільно з ескадрильями армії військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони Південного військового округу проводили навчання в акваторії Чорного моря.