«Російському суспільству слід підготуватися до серії вибухів житлових будинків аналогічних тим, що були влаштовані ФСБ росії у вересні 1999 року», - Чубаров відреагував на «атаку» Севастополя самими росіянами

Новини України та світу
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 14:37
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 14:37

Російському суспільству слід підготуватися до серії вибухів житлових будинків аналогічних тим, що були влаштовані ФСБ росії у вересні 1999 року. Так відреагував голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук на «атаку», влаштовану самими російськими окупантами в Севастополі.

Все за методичками ВЧК-ОГПУ - НКВС - МДБ - КДБ - ФСБ… Відповідно, російському суспільству слід підготуватися до серії вибухів житлових будинків у містах росії аналогічних тому, які були влаштовані ФСБ росії у Буйнакську, Москві та Волгодонську у вересні 1999 року, - написав Чубаров.

За його словами, «атаку» окупанти влаштували, ймовірно, з метою скасування «святкувань» до дня військово-морського флоту росії та подальшої ескалації бойових дій росії проти України.

Не виключається, що «атака» влаштована самими російськими окупантами з метою: слушної причини для скасування заходів, присвячених дню військово-морського флоту Росії, «святковість» яких виглядала б сумнівною після знищення у квітні 2022 року Збройними Силами України найбільшого флагманського військового корабля флоту росії «Москва»; подальшої ескалації бойових дій росії проти України, - зазначив голова Меджлісу.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 31 липня окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв повідомив у Телеграм, що подвір'я штабу російського флоту атакував "нерозпізнаний об'єкт - за попередніми даними безпілотник". За словами окупаційного чиновника поранені п'ятеро людей. Окупанти звинуватили в цьому українців.

Як писали QIRIM.News, дезінформація окупантів про завдання удару безпілотником ЗСУ по штабу Чорноморського флоту в Севастополі є свідомою провокацією. Це робота інформаційно-психологічних сил противника. Про це заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Як писали QIRIM.News, пресслужба Військово-морських сил ЗС України на сторінці у Фейсбук заявила, що окупанти так бояться Збройні Сили України, що знаходять приводи для скасування заходів з нагоди так званого "свята".