Росія готує можливі провокації на ЗАЕС під час візиту генсека ООН Гутерреша

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Серпня 2022, 14:31
Ліна Тимошина
18 Серпня 2022, 14:31

Росія розповсюджує дезінформацію про нібито підготовку Україною провокації на Запорізькій АЕС під час візиту Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Україну. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО у Телеграм.

Зокрема, у російському відомстві заявили, що «19 серпня київський режим готує резонансну провокацію на Запорізькій АЕС, внаслідок якої російську федерацію звинуватять у створенні техногенної катастрофи на даній електростанції», а також описали можливий «сценарій» розвитку подій, - йдеться у повідомленні.

У Центрі протидії дезінформації попередили, що зважаючи на встановлення фактів майже безперервних провокативних обстрілів Запорізької АЕС окупаційними військами, повідомлення про провокації Силами оборони України не відповідає дійсності та є відвертою дезінформацією!


Як повідомляли QIRIM.News, 18 серпня відбудеться зустріч президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана і Генсека ООН Антоніу Мануела де Олівейра Гутерреша з президентом України Володимиром Зеленським у Львові. Під час зустрічі обговорюватимуться кроки, які можна зробити для припинення українсько-російської війни дипломатичним шляхом.