Росія готується до оборонної війни в окупованому Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
16 Березня 2023, 16:30
Асіф АлієвQHA
16 Березня 2023, 16:30

Російські окупанти готуються вести оборонні дії в окупованому Криму.

Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

В ефірі національного телемарафону він заявив, що для цього підтримується у бойовій готовності інфраструктура.

«Що можемо сказати: інфраструктура підтримується у бойовій готовності, це потужний сухопутний та авіаційний компоненти, розміщені в Криму. Близько 90 бойових літаків та близько 60 бойових гелікоптерів, які знаходяться на території Криму», - зазначив Скібіцький.

Представник ГУР додав, що в Криму було створено оборонне угруповання, яке займається обладнанням фортифікаційних споруд та лінії оборони. Найбільше таких споруд на півночі окупованого півострова та на півдні Херсонської області на підступах до Криму.

"Тобто вони реально готуються до оборонних дій на території півострова", - резюмував він.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму веде будівництво оборонної лінії на захопленому півострові. Про це в інтерв'ю російському агентству РИА "Новости" розповів так званий "глава РК" Сергій Аксьонов. За словами колаборанта, будівництво укріплень "іде за планом".