«Росія готується до війни й цього вже ніхто не відкидає», - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 11:20
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 11:20

Останніми місяцями погіршилася ситуація не лише між Україною і Російською Федерацією, але й між Росією і всім світом. Про це в коментарі QIRIM.News заявив голова Меджлісу Рефат Чубаров під час візиту до Турецької Республіки в складі української делегації.

Взаємовідносини Росії та всього світу, а також Росії з провідними міжнародними організаціями - як НАТО, ОБСЄ, дуже погіршилися. Росія готується до війни й цього вже ніхто не відкидає, - заявив Чубаров.

Голова Меджлісу зазначив, що велике значення має усвідомлення цього політикумом країн, що підтримують Україну.

Ми заклали приклад для інших візитів інших країн іншими народними депутатами, представниками українського політикуму, аби закласти тепер певний алгоритм, який був розпочатий Кримською платформою. І знаходити більше порозуміння з нашими партнерами, - сказав Чубаров.

Голова Меджлісу розповів, що під час візиту в Туреччину обговорювали питання у сфері оборони, звільнення окупованих територій України, а також у гуманітарні та економічній сферах.

Якщо сказати коротко про те, як проходив цей візит в Анкарі, в парламенті Туреччини, то це були дуже щирі та відверті обговорення, - додав Чубаров.

Як  повідомляли QIRIM.News, 11 січня розпочався візит делегації народних депутатів України і голови Меджлісу до Туреччини.