«Росія може намагатися судити за правду, але це не допоможе їй приховати воєнні злочини в Україні», - журналістка Юрченко про порушену проти неї справу окупаційним «судом» в Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 13:21
Фото: сторінка Фейсбук Олени Юрченко
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 13:21

В окупованому Криму окупаційний "суд" порушив справу проти журналістки і редакторки проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії Олени Юрченко за «публічну дискредитацію дій армії Росії». Про це вона повідомила на сторінці у Фейсбук. Такі дії окупантів журналістка назвала маячнею.

Це, м’яко кажучи, абсолютна маячня. Я пишу свої тексти, опираючись виключно на факти та керуюся в роботі журналістськими стандартами. Дії російської армії дискредитує сама російська армія. Росія вторглася в Україну у 2014 році та веде загарбницьку війну, знищує мирні міста, вбиває українців, погрожує світові голодом, - наголосила Юрченко.

Журналістка зазначила, що не визнає легітимності «суду», який працює в окупованому українському Криму. Це фейкова справа, яка не має нічого спільного з реальністю.

Росія може намагатися судити за правду, але це не допоможе їй приховати воєнні злочини в Україні, - заявила Юрченко.

Відповідна справа надійшла до "суду" 18 липня. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на сайт "суду". Розглядатиме справу української журналістки "суддя" окупаційного Керченського міського "суду"  Олена Богданович. Дата проведення засідання невідома.

Зазначається, що Олена Юрченко – українська журналістка з Керчі, після окупації Криму у 2014 році та отримання погроз залишила півострів. З 2014 року працює журналістом, редактором Крим.Реалії. Є автором статей на політичні та економічні теми, а також публікацій про воєнне вторгнення Росії в Україну.