Росія може зазнати краху під Лиманом

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Вересня 2022, 12:57
Асіф АлієвQHA
29 Вересня 2022, 12:57

Російські війська можуть зазнати краху під Лиманом на Донеччині, втім вище керівництво РФ наразі жодним чином не реагує на великі втрати на цій ділянці фронту.

Про це йдеться в свіжому огляді американського Інституту вивчення війни ISW

На думку аналітиків, знищення Лиманського котла, радше за все, відгукнеться серйозними наслідками для російського угруповання на півночі Донецької та західній частині Луганської областей. Це дасть змогу ЗСУ загрожувати російським позиціям уздовж західного кордону Луганщини та на ділянці Сєвєродонецьк-Лисичанськ.

Утім, як зазначають в ISW, міністерство оборони РФ не реагує на поточні втрати росіян під Лиманом і не готується до колапсу на цій ділянці фронту. У результаті це може ще більше знизити моральний дух росіян.

Майбутні успіхи України в критично важливих районах Донецької та Луганської областей “можуть вбити додаткові клинці між російськими націоналістами та військовим керівництвом, а також між російськими військами та їхнім командуванням”.

Між тим, росіяні, намагаються захопити Бахмут. Його захоплення дозволить росіянам реабілітуватися за низку принизливих поразок. Протягом трьох останніх місяців Бахмут перебуває під безперервним обстрілом.