«Росія на це не піде», - Ільмі Умеров про створення так званого Кримського федерального округу

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
27 Вересня 2022, 15:31
Асіф АлієвQHA
27 Вересня 2022, 15:31

Росія не піде створення так званого Кримського федерального округу.

Про це у коментарі інформаційному агентству QIRIM.News заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, коментуючи подібне повідомлення у російському ЗМІ.

За словами Умерова, ці території залишаться не приєднаними.

«Нелогічно, якщо вона приєднає всі ці регіони в один округ. У світі її не зрозуміють і Путіну буде ще складніше, ніж зараз», - сказав Умеров.

Заступник голови Меджлісу зазначив, що об'єднувати анексований Крим, окуповані райони Херсонської, Запорізької областей із так званим «ЛНР» та «ДНР» економічно недоцільно.

«Путін не розуміє економічно несумісних речей об'єднувати не можна. Зараз Крим отримує дуже великі дотації, які, за великим рахунком, працюють проти РФ, але Путін останнім часом робить дуже багато нелогічних речей і втрачає авторитет», - сказав він.

Раніше видання «Ведомости» з посиланням на джерело у Раді Федерації, повідомило, що після проведення фейкових референдумів на окупованих територіях України може з'явитися новий федеральний округ – Кримський, куди увійдуть окупований Крим, окуповані райони Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.