«Росія намагається організувати пасажирські перевезення із захопленої Херсонщини до окупованого Криму», - Маляр

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 16:35
Фото: сторінка Фейсбук Ганни Маляр
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 16:35

Росія намагається організувати пасажирські перевезення із захопленої Херсонщини до окупованого Криму. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Росія намагається організувати пасажирські перевезення на тимчасово окуповану територію Криму із захоплених територій Херсонської області. Росія продовжує незаконно вивозити українські культурні цінності. Так само триває і вивезення продукції з захоплених підприємств та зерна, - сказала Маляр.

Крім того, РФ намагається пришвидшити інтеграцію тимчасово окупованих територій, роздаючи російські паспорти та тиснучи на людей.

Намагаючись інтегрувати тимчасово окуповані території до російського простору, росія розгортає пункти видачі російських паспортів на тимчасово окупованих територіях. Тому що хоче збільшити кількість громадян рф, тисне на людей, які вимушено опинилися на тимчасово окупованих територіях. Найбільшого тиску зазнають люди, які працюють на захоплених підприємствах. росія примушує українців, які вимушено залишилися на тимчасово окупованих територіях, до співпраці з ними, зокрема це стосується працівників освітньої сфери, - розповіла Маляр.