Росія направила в окупований Крим близько 200 призовників з Дагестану

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Грудня 2021, 10:07
Ліна Тимошина
02 Грудня 2021, 10:07

Близько 200 новобранців осіннього призову 2021 року з Дагестану прибули на службу до окупованого Криму. Про це повідомляє пресслужба міноборони РФ.

Зазначається, що відправили призовників до місць проходження служби літаком Іл-76 військово-транспортної авіації ВКС Росії.

Станом на зараз, республіканський збірний пункт Дагестану направив до військ для проходження служби близько 2 тисяч осіб. Усього з території республіки Дагестан у ході осіннього 2021 року призову до Збройних Сил Російської Федерації буде направлено близько 3 тисяч громадян, - повідомили в міноборони Росії.

Як повідомляли QIRIM.News, розрахунки мобільних берегових протикорабельних ракетних комплексів "Бал" та "Бастіон" ракетно-артилерійського з'єднання Чорноморського флоту РФ провели навчання зі знищення кораблів умовного супротивника в акваторії Чорного моря.

Раніше, як писали QIRIM.News, екіпажі винищувачів Су-27СМ3 та Су-30М2 зі складу дислокованого в Краснодарському краї змішаного авіаційного сполучення Південного військового округу виконали навчально-тренувальні польоти над Чорним морем.