Росія перекидає до окупованого Криму дві бригади

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Листопада 2021, 11:23
Асіф АлієвQHA
25 Листопада 2021, 11:23

У рамках великомасштабного нарощування військової могутності на кордоні з Україною РФ перекидає війська на півострів Крим.

Про це повідомляє видання Bloomberg, із посиланням на приватну розвідувальну компанію Jane's Information Group.

Війська та техніка прибувають до Криму минулого тижня, повідомила компанія. Розгортання слід за відправкою бойових танків та іншого важкого озброєння в Воронезьку область на південному заході Росії.

До складу військ, відправлених до Криму, входять 34-та мотострілецька бригада та 42-а гвардійська мотострілецька дивізія, чиї танки Т-72Б3. Кремль неодноразово відповідав на питання про розміщення російських військ, говорячи, що пересування всередині кордонів країни є внутрішньою справою.

Видання нагадує, що раніше США поділилися розвідданими з європейськими союзниками, які показують нарощування російських військ та артилерії, які можуть бути підготовлені до швидкого та великомасштабного вторгнення в Україну з різних місць, якщо президент Володимир Путін вирішить вторгнутися.

За оцінкою США, Путін може зважити вторгнення на початку 2022 року. Інформація передбачає можливість сценарію, за якого російські війська перейдуть в Україну з Криму, кордони з Росією та через Білорусь за участю близько 100 батальйонних тактичних груп або, можливо, близько 100 000 солдатів.

Раніше повідомлялося, що у США кількість прихильників відправлення військ в Україну у разі російського вторгнення вперше перевищила кількість противників. Так, 50% опитаних висловилися за використання американських військ в Україні, а 48% - проти.