Росія повідомила про завершення «планових навчань» у Чорному морі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
31 Січня 2022, 14:32
Фото: Андрей Грязнов/ТАСС
Ліна Тимошина
31 Січня 2022, 14:32

Бойові кораблі Чорноморського флоту РФ повернулися до пунктів постійного базування після проведення навчань у Чорному морі. Про це повідомляє пресслужба Міноборони РФ. Там зазначили, що екіпажі кораблів виконали навчально-бойові завдання щодо ведення морського бою, провели артилерійські стрільби по мішенях, що імітують кораблі та засоби повітряного нападу умовного супротивника.

Крім того, з метою вдосконалення системи управління та бойової підготовки екіпажами кораблів було проведено тренування по зв'язку, боротьбі за живучість, протиповітряній, протичовновій, протидиверсійній обороні під час стоянки на необладнаному рейді, а також на переході морем, - сказано у повідомленні.

При цьому в Міноборони Росії додали, що після планового технічного обслуговування та поповнення матеріальних запасів екіпажі кораблів ЧФ продовжать виконання завдань із призначення.

Усього у "планових навчаннях" було залучено понад 20 бойових кораблів різного класу: фрегати, сторожові кораблі, малі ракетні кораблі та ракетні катери, десантні кораблі, малі протичовнові кораблі, а також кораблі протимінної оборони.

Як повідомляли QIRIM.News, 12 січня Росія перекидає до кордонів з Україною й на окупований Крим військові гелікоптери.