Росія пропагує військову агресію нібито задля «води для Криму»

Новини України та світу
Ірина Требунських
18 Березня 2021, 19:22
Ірина Требунських
18 Березня 2021, 19:22

В одному з прокремлівських ток-шоу на російському каналі «Росія 1» проваджували ідею, що нібито РФ «має право забрати воду» для Криму в будь-якої країни. Відео уривку з ток-шоу опубліковане у Facebook.

Такі тези озвучив президент «Союзу письменників міжнаціональної згоди Німеччини» Володимир Сергієнко.

Якщо на півострові Крим не буде питної води, то в безпеці Росії ввести два поняття. Перше — взяти під тимчасовий контроль будь-яке джерело питної води у будь-якій державі. І вести санкції проти всіх, хто проти поставок до півострова. Це щодо демократії, — заявив Сергієнко.

При цьому ведучий цієї програми, пропагандист і відомий «рупор Кремля» Володимир Соловйов підкреслив, що такі дії Росії будуть «винятково з гуманітарних мотивів». «Оголосити, що якщо не буде води, Росія залишає за собою право провести воєнну операцію, яка забезпечить відкриття каналу, який наразі знаходиться на території України», — зазначив путінський лакей.

Саме такі тези зараз поширюються РосТВ...Це - "президент" якоїсь-там "спілки письменників" з Німеччини!

Posted by George Tuka on Thursday, March 18, 2021

Нагадаємо, після скандального випуску шоу на телеканалі «Росія 1», де російський пропагандист Володимир Соловйов у розмові про опозиціонера Олексія Навального навів за приклад Гітлера, йому заборонили в'їзд до Латвії.

Раніше окупаційна «влада» Криму заявила, що готує «позов» проти України через водну блокаду.

«Кримські новини» публікували пояснення лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, що вода в незаконно окупованому Росією Криму необхідна окупантам не для населення, а для забезпечення своїх військових містечок, для промисловості.